הוראות להתקנת נגן Shockwave

שימו לב, אנא קראו היטב את כל ההוראות לפני ביצוע ההתקנה. מומלץ להדפיס דף זה כדי שתוכלו לעקוב אחר ההוראות במהלך ההתקנה.
במהלך ההתקנה חלון הדפדפן ייסגר. לפני ביצוע ההתקנה, מומלץ להעתיק את כתובת האתר מתוך שורת הכתובת של הדפדפן. לאחר ההתקנה, אם הדפדפן לא ייפתח באופן אוטומטי, פתחו אותו והדביקו בשורת הכתובת את הכתובת שהעתקתם.
 1. לאחר קריאת ההוראות, לחצו על הקישור שבסוף ההוראות.
 2. עשויה להיפתח הודעת אבטחה. לחצו על לחצן Yes שבתחתית התיבה.

  הודעת אבטחה

  אם מופיעה ההודעה הבאה לחצו על לחצן Install.

  הודעת אבטחה

  הערה: אם לא תופיע אף הודעה ייתכן שהגדרות הדפדפן שלכם אינן מאפשרות התקנה של הנגן. אם לא מופיעה ההודעה וברשותכם מערכת הפעלה Windows XP Service Pack 2, לחצו כאן לפתרונות אפשריים.

 3. לאחר הורדת קבצי ההתקנה מהרשת, תופיע התיבה הבאה בה תתבקשו לבחור את שפת ההתקנה. בחרו בשפה הרצויה ולחצו על Next.

  תיבת בחירת שפה

 4. בתיבה הבאה תתבקשו לבחור אם להתקין במחשבכם סרגל כלים של חברת Yahoo. חשוב להדגיש כי אין צורך להתקין את סרגל הכלים לצורך הצפייה בסדנה. לאחר ההתקנה תוכלו להסיר את סרגל הכלים באמצעות לוח הבקרה. אם אינכם מעוניינים בהתקנת סרגל הכלים נקו את תיבת הסימון שבתחתית התיבה. לאחר מכן לחצו על Next.

  תיבת התקנה של סרגל כלים יאהו

 5. בתיבה הבאה תתבקשו לאשר סגירת כל חלונות הדפדפן הפתוחים. לחצו על OK.

  תיבה המודיעה על סגירת חלונות הדפדפן

 6. לאחר ההתקנה, עשויה להופיע התיבה הבאה המיועדת לבדוק את גיל המשתמשים בנגן Shockwave. מילוי השאלון אינו הכרחי לצורך ההתקנה. אם אינכם מעוניינים לענות על השאלה, באפשרותכם לסגור את התיבה באמצעות כפתור הסגירה של החלון. אם ברצונכם לענות על השאלה, בחרו בתשובה המתאימה ולחצו על Next.

  טופס לבדיקת גיל המשתמש

 7. אם בחרתם לענות על השאלה בשלב הקודם, תופיע התיבה הבאה, המיועדת לרישום נגן Shockwave. מילוי השאלון אינו הכרחי לצורך ההתקנה ואין חובה למלא את פרטי המשתמש. כמו כן, באפשרותכם לבטל את האפשרות לקבלת עדכונים בדואר האלקטרוני באמצעות ניקוי תיבת הסימון שבתחתית התיבה. אם אין ברצונכם לענות השאלון באפשרותכם לסגור את התיבה באמצעות לחצן הסגירה של החלון, או ללחוץ על לחצן Next.

  תיבת רישום פרטי משתמש

 8. בסיום ההתקנה עשוי להיפתח חלון של אתר Shockwave.com. סגרו את החלון.
 9. לאחר ההתקנה חלון הדפדפן ייפתח שוב בכניסה לסדנה. אם הדפדפן לא נפתח באופן אוטומטי, פתחו אותו מחדש והדביקו בשורת הכתובת את הכתובת ששמרתם.